Hydraulik Mokotów Pogotowie hydrauliczne Mokotów

 

Pogotowie hydrauliczne Mokotów, hydraulik Mokotów

511 226 847

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszych hydraulików.

Wykonujemy usługi hydrauliczne w pełnym zakresie. Prowadzimy pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne. Posiadamy profesjonalny sprzęt do czyszczenia kanalizacji.

Nasi hydraulicy posiadają uprawnienia E+D, co potwierdza profesjonalność naszych usług.

Gwarantujemy szybki dojazd do dzielnicy Wilanów, Mokotów , Ursynów i Saska kępa

Warszawa jest głównym miejscem naszej aktywności. To tutaj dbamy o bezpieczeństwo osób korzystających z kuchenek i pieców gazowych, dbamy o doskonały stan instalacji wodno - kanalizacyjnych

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług i oferujemy produkty oraz usługi, które są przyjazne środowisku naturalnemu.

Zaufanie klientów jest dla nas wielkim powodem do dumy oraz inspiracją do nieustannego rozwoju firmy. Wykorzystujemy najnowsze technologie w branży, a pracownicy przechodzą regularne, zaawansowane szkolenia. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i poradzimy sobie z każdym problemem, który możesz napotkać.

Istniejemy od 1995 roku. Od początku zajmujemy się wykonywaniem instalacji sanitarnych, i kanalizacyjnych. Ponadto wykonujemy instalacje gazowe.

Pracujemy w każdym systemie instalacyjnym. Intalacje spawane, lutowane, zgrzewane, systemy Kan therm press , Kan therm Push, TeCe flex, TeCe logo, Geberit, Rehau.

Wykonamy kazdą instalację hydrauliczną.

Jako pogotowie kanalizacyjne dysponujemy maszynami do udrażniania  kanalizacji Rems i Ridgid. Oferujemy także monitoring kanalizacji

Poznaj nas lepiej i przyślij swoje pytania poprzez e-mail. Jesteśmy ciekawi Twojej opinii.

Skontaktuj się z nami

biuro@hydraulicy24h.com

 

+48  511226847