Do wykrywanie wycieków i lokalizacji nieszczelności używamy kamer inspekcyjnych Rems  oraz kamer termowizyjnych Milwaukee .

Przeprowadzamy próby ciśnieniowe  pompami konrtolnymi Rems

 Istniejemy od 1995 roku, a to Nam pozwala na wykrycie każdego przecieku. Instalacje sanitarne, instalacje grzewcze  czy instalacje kanalizacyjne nie stanowią dla nas problemu. Wieloletnie doświadczenie i sprzęt którym się posługujemy pozwala Nam bardzo dokładnie określić miejsce wycieku czy nieszczelności. 

Największym problemem dla nowych instalacji jest to że są montowane pod podłogami na stropie, co w razie wycieku powoduje  bardzo duże koszty zanim zostanie dostrzeżony wyciek. Potrafimy określić miejsce wycieku z dokładnością do 1m2. Wydajemy protokoły szczelności i naprawiamy awarię i dajemy  gwarancję.

W celu znalezienia wycieku posługujemy się metodami : 

Próby ciśnieniowe instalacji wodnych i grzewczych pozwalają na stwierdzenie szczelności bądż nieszczelności . Próby te są podstawową metodą , i powinny być wykonywane po każdej wykonanej instalacji .

Kamera termowizyjna pozwala na wykrycia żródła wycieku. Nie jest to metoda 100 % , niestety termowizja może błędnie pokazać miejsce ze względu na to że większość instalacji jest w otulinach.

Gaz znacznikowy jest metodą która pozwala w większości instalacji wodnych lub grzewczych na zlokalizowanie nieszczelności z dokładnością do 1 m2.  Metoda ta jest jedną z najskuteczniejszych.

Geofon, jest to metoda poszukiwania nieszczelności akustyczna. Metoda ta służy głównie do lokalizacji instalacji wodociągowych zewnętrznych

Kamera inspekcyjna jest metodą służącą do lokalizacji nieszczelności instalacji kanalizacyjnej.

Najważniejszym atutem w lokalizacji wycieków jest jednak nasze wieloletnie doświadczenie które pozwala nam na 100% skuteczności

 

 

 

l

 

 

Skontaktuj się z nami

biuro@hydraulicy24h.com

 

+48  511226847