Jeżeli nie chcesz by Twoje mieszkanie zostało zalane pamiętaj o próbach szczelności
Przeróbki instalacji powinny kończyć się próbą szczelności. Protokoły szczelności
Uprawnienia E+D Tel. 511 226 847
Próby szczelności instalacji wodnych i grzewczych. KAN THERM , TeCe

Nasza firma powstała w 1995r w Warszawie. Od samego początku działamy jako pogotowie hydrauliczne Warszawa      i pogotowie kanalizacyjne Warszawa.

Firma hydraulik warszawa wykona instalację miedzianą, stalową, czy systemy TeCe, Kan-therm, Uponor, Rehau czy Viega.. Nasi hydraulicy zajmują się także montażem pomp i hydroforów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bardzo szybko lokalizujemy nieszczelności instalacji. Oferujemy monitoring kanalizacji.Przeprowadzamy próby ciśnieniowe i próby szczelności instalacji wodnychWykonujemy kompleksowe usługi hydrauliczne w warszawie i okolicach. Zatrudniamy sześciu wykwalifikowanych hydraulików, z których każdy posiada uprawnienia gazowe, energetyczne i elektryczne E+D. Przyjeżdżamy do drobnych prac hydraulicznych, jak i wykonujemy instalacje sanitarne czy instalacje grzewcze 

Usługi hydrauliczne KAN-therm, TeCe, Uponor, Rehau

  Wykonujemy instalacje sanitarne w systemie KAN-therm PUSH i Kan-therm PRESS oraz KAN-therm STEEL, Tece Flex.  Posiadamy niezbędne zaciskarki i praski do systemów KAN-therm oraz Te Ce. Wykonujemy ogrzewanie podłogowe, instalacje co. czy instalacje wodne w domach, mieszkaniach czy biurach. Pracujemy tylko na oryginalnych materiałach, nie używamy chińskich czy marketowych zamienników. Na naszą pracę dajemy gwarancję i wystawiamy faktury. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala naszym klientom na pewność że instalacje które u nich wykonujemy są sprawne i trwałe. Na naszych stronach pokazujemy błędy i ,,oszczędności" zastosowane przez niewykwalifikowanych instalatorów. 

Drodzy klienci!!!

Pamiętajcie że nowe instalacje hydrauliczne kładzione są pod waszymi podłogami. Jakikolwiek błąd w wykonaniu instalacji nierzadko kosztuje kilkadziesiąt tysięcy zł. Pomagamy wykryć nieszczelności w instalacjach 

W przypadku Awarii systemu Kan - therm lub Te Ce dzięki własnym materiałom usuniemy awarię każdego dnia tygodnia. 

Zwróć się do nas w sytuacjach awaryjnych i nagłych przypadkach. Jeśli pęknie rura, nie czekaj, zadzwoń pod numer 535 541 945. Zawsze odpowiadamy na telefon i szybko reagujemy na wszystkie zgłoszenia. Jeżeli nie odbieramy telefonu to bardzo prosimy o wiadomość sms. Czasem jesteśmy w miejscach poza zasięgiem czy w trakcie usuwania awarii. zawsze odpowiemy na każdą wiadomość.

Dzięki nam, możesz spać spokojnie.

Skontaktuj się z nami

biuro@hydraulicy24h.com

 

+48  511226847